Бетон товарний

Готові до застосування бетонні суміші важких, дрібнозернистих і легких бетонів на цементних в'яжучих використовуються в будівництві для зведення монолітних та збірно-монолітних конструкцій, а також для виготовлення збірних бетонних та залізобетонних виробів і конструкцій. Випускаються в найширшому діапазоні марок по міцності, пластичності, водонепроникності морозостійкості відповідно до вимог ДСТУ.

 

  Будівельний розчин
Зазнавши безлічі якісних змін, розчини мають такий самий компонентний склад: в'язка речовина (цемент, вапно або гіпс); заповнювач (пісок); вода. За потреби до складу будівельного розчину включають також спеціальні добавки. Якщо в будівельному розчині використовується тільки один в'язкий компонент (цемент, вапно, гіпс тощо), такий розчин називається простим. У разі, коли має місце поєднання декількох в'яжучих речовин, утворюються складні будівельні розчини (вапняно-зольні, цементно-вапняні, вапняно-гіпсові тощо)

 

  Залізобетон
Один з найбільш затребуваних матеріалів в будівництві на сьогоднішній день. Здогадатися про його складові не важко - залізна арматура і бетон, які у поєднанні дають дуже міцний і надійний матеріал. Ребриста форма арматури забезпечує високу «зчіплюваність», що є одним з найголовніших критеріїв залізобетону. У повсякденному житті будівельники не використовують довгого терміну «залізобетон», а вживають більш коротке і лаконічне - ЗБВ.

 

  Керамзит
Легкий, пористий будівельний матеріал, що отримується шляхом випалення глини або глинистого сланцю. Використовується як утеплювач у вигляді засипки, а також для виготовлення легкого бетону - керамзітобетону. Завдяки своїм унікальним властивостям цей будівельний матеріал найбільш затребуваний в якості:
• економічного утеплювача для стін, підлог, перекриттів, підвалів;
• наповнювача для легких бетонів;
• декоративного матеріалу, що дозволяє забезпечити належну теплоізоляцію ґрунту і газонів;
• дренажного і теплоізоляційного матеріалу для земляних насипів доріг у водонасичених ґрунтах.

 

  Щебінь
Неорганічний, зернистий, сипучий матеріал із "зернами" розміром понад 5 мм, одержуваний подрібненням гірських порід, гравію і валунів. "Зерна" щебеню мають різну форму, залежно від лещадности. Поверхня їх шорстка, тому вони добре зчіплюються з цементно-піщаним розчином в процесі виготовлення бетону. Щебінь фракції 3-8 і 5-20 використовується для виробництва бетону та виробів з нього. Фракцію 20-40 найчастіше застосовують під час закладки фундаментів будівель (як частина «подушки»).

 

  Пісок.
Широко використовується в складі будівельних матеріалів, для намивання ділянок під будівництво, для піскоструминної обробки, при зведенні доріг, насипів, у житловому будівництві для зворотної засипки, при благоустрої дворових територій, при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт, для бетонного виробництва. При виробництві залізобетонних виробів, бетону високих марок міцності, а також при виробництві тротуарної плитки, бордюрів, колодязьних кілець використовують грубозернистий пісок (модуль крупності 2,2-2,5).

 

  Будівельні блоки
Широко використовуються на всіх етапах будівництва: при спорудженні нових об'єктів, реконструкції існуючих, ремонтах старих. За розміром будівельні блоки є більшими від цегли, що забезпечує зручність транспортування і зберігання. Кладка блоків нічим не відрізняється від звичайної кладки цегли, хіба тільки легкістю і зручністю, завдяки чому зведення стін з блоків доступно звичайному приватному забудовнику.

 

  Фігурні елементи мощення (ФЕМ)
Широкий асортимент фігурних елементів мощення дозволяє покупцям вибрати плитку будь-якого призначення - естетичне оформлення приватних територій, парки, зони відпочинку, облаштування територій промислових об'єктів.
Застосовуються для пішохідних доріжок, велосипедних доріжок, для автомобільних доріг.

Новини

02.04.2018
КИТАЄЦЬ ПЕРЕСУНУВ ТРИПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК, ЩОБ УНИКНУТИ ЙОГО ЗНЕСЕННЯ
Image Фермер з китайської провінції Цзянсі пересунув свій триповерховий будинок, щоб уберегти його від знесення. У 2014 році Гао Іпін витратив мільйон юанів (понад 4 млн. Грн.) На зведення триповерхового будинку, передає СтройОбзор. Кілька місяців ...

Інші новини...

26.08.2016
10 НАЙБІЛЬШ ТЕХНОЛОГІЧНО РОЗВИНУТИХ КРАЇН
Image Високі технології міцно входять в життя людей. Багато країн використовують їх для того, щоб підвищити якість життя своїх громадян. Рівень технологічного розвитку держави знаходиться в прямій залежності від його економічної і політичної ...

Інші новини...